SLUŽBY

Smart metering system

Získáte parnera pro smart metering systems (chytrých měřících systémů). Pomůžeme analýzovat současnou situaci, doporučíme způsob isntalace a vyčíslíme, kolik ušetříte.

Zajistíme isntalaci systému na klíč, od montáže měřidel, až po napojení do on-line systému Enectiva, kde můžete naměřené hodnoty a pracovat s nimi tak, aby váš energetický management byl efektivní a fungoval optimálně.

Můžeme nabídnout naše široké zkušenosti a znalosti v oboru spolu s garancí kvality a spolehlivosti.

Energetická optimalizace a energetický audit

Energetický audit dle ČSN ISO 50002 je prováděn vždy specialisty na danou oblast, abyste získali relevantní a spolehlivé výsledky. Využíváme nejmodernější techniku - termovizní kamery, analyzátoru elektrické sítě, dataloggerů teplot, vlhkostí, množství CO2, luxmetr atp. Samozřejmě dodržujeme veškeré legislativní požadavky.

Energetická optimalizace se liší od auditu svým cílem. Za použití stejných metod získáte návod, jak optimalizovat svůj provoz tak, aby bylo dosaženo maximálních úspor proti stávajícímu stavu. Zaměřujeme se především na nízkonákladová nebo beznákladová opatření, abychom zvýšili návratnost nákladů na vypracování energetické optimalizace na maximum.